Opinie

Poznaj opinie zadowolonych par…

Grupa 1

Agata i Kuba

„Od początku przygotowań wiedzieliśmy, że chcemy by oprawą muzyczną naszego ślubu zajął się ktoś dodatkowo. 4 lata temu Asia wykonała utwór na uroczystości mojej siostry na indywidualną prośbę jej i męża. Nie zawiedli się, a my jako ówcześni świadkowie mogliśmy dodać Asię do grona osób właśnie tych, które mogły współtworzyć naszą przyszłą ceremonię. Mieliśmy niebywałe szczęście – Asia wraz z koleżankami założyła zespół, który 1-go czerwca osłupił wręcz naszych gości. ”

Grupa 4

Agnieszka i Przemek

„Dziękujemy wam z całego serca, że towarzyszyłyście nam w tym pięknym dniu!! Sprawiłyście, że cała ceremonia była jeszcze bardziej magiczna!
Gorąco polecamy zespół Sottile!
Możecie liczyć na pełen profesjonalizm i satysfakcję!”

Grupa 3

Maja i Marcin

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że to właśnie głosy dziewczyn z Sottile towarzyszyły nam w tak ważnym dniu. Sprawiły one, że ceremonia ślubu była piękna i wzruszająca. Współpraca z dziewczynami od samego początku aż do końca była bez zarzutu. Gorąco polecamy-szczęśliwi małżonkowie Maja i Marcin

Grupa 2

Ewelina i Artur

„Razem z mężem chcemy podziękować Sottile za piękną aranżację muzyczną w tak ważnym dla nas dniu. Sprawiliście, że ślub był jak z bajki, goście pod dużym wrażeniem. Kontakt z Wami był rewelacyjny w ciągu zaledwie paru dni udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik, a Wy stworzyliście coś wspaniałego. Utwory przez Was zagrane to coś pięknego, aż człowieka doprawadzało do łez.
Wielkie wyrazy uznania za tak profesjonalne podejście. Polecam z czystym sumieniem”

Grupa 5

Dorota i Darek

Małgosia , Asia i Klaudia tworzą najlepszy zespół, którego nie może zabraknąć na waszym ślubie. Serdecznie polecam!!! Są mega 😘

Grupa 7

Emilia i Michał

„Zespół Sottile, to przede wszystkim wspaniałe osoby z pasją do muzyki, profesjonalnym podejściem do klienta i przesympatycznym usposobieniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak przebiegała nasza współpraca z zespołem. Otrzymaliśmy dużo wsparcia przy wyborze repertuaru, no i oczywiście potem samo wykonanie było przepiękne.
Pozdrawiamy, Emilia i Michał”

Grupa 6

Marta i Damian

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować zespołowi Sottile za przepiękną oprawę muzyczną podczas naszego ślubu. Współpraca z dziewczynami z zespołu profesjonalna. Wokal kobiecego trio w akompaniamencie gitarowym w niesamowity sposób uświetnił ten wspaniały dzień. Piękne głosy dziewczyn w bogatym repertuarze podkreślały tak wyjątkowe dla nas wydarzenie. Bez wątpliwości polecamy zespół Sottile jako oprawę muzyczną ślubu”

Skontaktuj się

Zadzwoń lub napisz

Telefon: 534 971 051
Facebook: @sotttilewokale

Sottile Wokale created by Adeje.pl